Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Co nabídne moderní biokrb - novinky ze světa krbů

Segment krbů se neustále vyvíjí. Zatímco v minulosti bylo klasikou to, že jste je mohli ve formě krbových vložek instalovat jenom do rodinných domů, je dnes situace zcela jiná. Do popředí se stále více dostávají moderní biokrby. Unikátní řešení, které je určené všem osobám, které bydlí v bytech. Unikátní vývoj v dané oblasti totiž dokázal přijít s novinkou, u které není nutný odvod spalin. A co inovativního přinášejí biokrby dále? Pojďme se na to podívat společně.

Stále zajímavější vzhled

Biokrby jsou kupovány především jako zajímavý designový doplněk současných interiérů. Je proto patrné, že právě v tomto ohledu jde vývoj kupředu nejvíce. Moderní biokrb dokáže nabídnout nejenom využití moderních a na první pohled kvalitních materiálů. Nic neobvyklého ale nejsou ani jejich různé kombinace, kdy může být využíváno třeba sklo v kombinaci s kovem. V rámci vzhledu bychom neměli opomíjet ani fakt, že hitem mohou být i jiná, než jenom černá provedení, jelikož do popředí se mohou dostávat i alternativy s barvou bílou.

Lepší praktické vlastnosti

Mnoho lidí si biokrb kupuje nejenom jako zajímavý a dobře vypadající doplněk, ale i jako praktickou součást svého interiéru. A i toto je jedním ze směrů, které se vyvíjejí. A v jakém ohledu? Bohatá nabídka biokrbů jasně ukazuje, že si jeho majitelé nemusí vychutnávat jenom pohled na mihotající se plameny. Pokud je zapálen, dochází také k tvorbě tepla. Díky možnosti jednoduché regulace hoření je zajištěno také to, že lze intenzitu plamenů měnit. A právě díky tomu je možné měnit i vydávané teplo. Biokrby tedy mohou v současné nabídnout i funkci toho, že vaši místnost dokonale vytopí.

Nejenom k zavěšení na zeď

Vývoj biokrbů je spojený také s tím, že už se nejedná jenom o doplněk, který je určený k pověšení na zeď. Dnes se jedná o zajímavý produkt, který nabídne i inovativní provedení, díky čemuž je možné krb i postavit na určité místo – třeba volně do prostoru. I díky tomu se výrazně zvyšuje možnost jeho zajímavého použití, stejně jako zájem o ně. Pro toho, kdo nehledá klasiku, je tento vývoj více než zajímavý.

Široká škála bohatého příslušenství

Opomíjet nelze ani to, že současný trend je spojený s tím, že se biokrby chtějí stále více vyrovnat těm klasickým. A to pokud jde o samotné hoření a jeho pozorování. Díky tomu se na trh dostává stále širší nabídka různého příslušenství. S tím souvisí třeba i doplňky určené přímo do krbu, které imitují klasické dřevo. Když se ale podíváte blíže na použitý materiál, jde nejčastěji o kvalitní keramické provedení. Na první pohled to po zapálení vypadá, že hoří skutečné kousky dřeva, i když ve výsledku dochází stále jenom k hoření paliva, u kterého nevznikají jakékoliv spaliny, a odvod tedy pochopitelně není nutný.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist