Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Bytový textil jako ozvláštnění interiéru

Máte pocit, že váš domov působí nudným dojmem a nutně by potřeboval oživit? Mnohdy stačí pouze trochu úsilí a interiér hned získá novou jiskru. Pojďme se společně podívat, jak na to.

Rychlé a levné řešení

Jestliže byste rádi svoje bydlení nějak ozvláštnili, avšak nákup nového nábytku, případně rekonstrukce nepřichází v úvahu z důvodu nedostatku finančních prostředků, je třeba najít jinou přijatelnou alternativu. Ta spočívá v doplňcích do domácnosti. Jedná se o velice rychlý a hlavně finančně dostupný způsob, jak proměnit místnosti v domě k nepoznání. Divili byste se, kolik toho dokáží úplně obyčejné dekorační prvky, které můžete nakoupit za pár korun.
 
Pro tento případ jsou naprosto ideální dekorační polštářky. Tyto malé předměty se v současnosti dají zakoupit ve všemožných velikostech, barvách i tvarech, takže se nemusíte bát, že byste si nedokázali vybrat. Navíc se jedná o dostupnou záležitost, tudíž by neměl být žádný problém ani v případě omezeného rozpočtu. Rozmístěte několik kousků na sedací soupravu v obýváku, anebo na postel v ložnici a uvidíte, jak místnost rázem působí svěžím dojmem. 

Měňte vzhled podle sezóny

Tyto malé polštářky mají jednu super výhodu, a to v tom, že se dá velice snadno měnit jejich vzhled. Úplně postačí, když si nakoupíte do zásoby tematické povlaky na polštářky, a podle aktuálního ročního období je budete měnit. Kolem Vánoc vám tak budou zdobit obývák zimní motivy, a naopak na jaře zase vytáhnete svěží veselé barvy. Posléze stačí už jen dodat několik malých drobností, jako jsou například svíčky či květiny, a váš domov hned bude vypadat lépe.
 
 
Bytový textil společně s pestrou paletou mnoha dalších doplňků a dekorací do domácnosti nabízí například společnost BYTEMA. Mrkněte se na webové stránky a vyberte si ideální kousky přímo pro vás.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist