Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bydlení: Trendem letošního roku je bezkolejnicové zastřešení bazénu

Léto už je za rohem a venkovní teploty jsou toho jasným důkazem. Zároveň už druhým rokem za sebou naznačují, že i v našich zeměpisných šířkách se nám razantně prodlužuje období tepla, což je velmi příjemné, hlavně pro milovníky léta a všech možných radovánek s tím spojených. Od venkovního grilování přes opalování až po cachtání se v bazénu. Právě počet bazénů v domácnostech nám rok od roku narůstá. A vzhledem k jejich příznivým cenám jen málokdo odolá. Což je dobře, protože pořídit si bazén ke svému domu – to je výhodná investice, které snad ještě nikdo nelitoval.

Dopřejete tak sobě i své rodině spousty neopakovatelných zážitků. Hlavně v pohodlí i soukromí, které na veřejném koupališti nikdy nemáte. Abyste si svoji investici užili ještě více, je ideální si pořídit zastřešení bazénu. Letošním nejmocnějším trendem jsou bezkolejnicové systémy.

Zastřešení bazénu prodlouží koupací sezónu

Pořídit si v současnosti k bazénu zastřešení je velmi výhodné řešení, a to hned z několika hledisek. Tím prvním je prodloužení koupací sezóny až o měsíce. Díky kvalitnímu zastřešení můžete udržet dostatečně teplou vodu už před začátkem hlavní sezóny a ještě dlouho po jejím skončení. O teplejším vzduchu na koupání ani nemluvě. Prodloužíte tak používání svého bazénu na maximální možnou dobu. Dále tím zlepšujete kvalitu vody a hygienické podmínky, protože „zamezíte přístup“ velkému množství nečistot, které by se do bazénu běžně dostávaly. Při použití jednoduchých moderních systémů můžete bazén kdykoliv odkrýt a mít ho volně přístupný v období velkých veder.

Nejlepší je bezkolejnicové zastřešení

Velkým trendem posledních let je zastřešení bazénů bez kolejnic. To umožňuje designově přitažlivější a čistší provedení pro vaše bazény. Odpadá tím klasická nevzhlednost a překážka ve volném pohybu kolem bazénu. Zvyšuje se i komfort v celkovém provedení, který oceníte nejen vy, ale hlavně vaše děti, které o klasickou kolejnici určitě nejednou zakoply. Navíc díky moderním technologiím se lehce a příjemně se zastřešením manipuluje.

Vhodná řešení zastřešení i pro kruhové bazény

Vlastníte-li kruhový neboli kulatý bazén, ani to není v dnešní době žádná překážka pro moderní řešení zastřešení. Právě na ně je specialistou společnost Alupo, nabízející zastřešení kruhových bazénů unikátními konstrukcemi umožňujícími rychlé a snadné otevírání.

Obracejte se na odborníky

Chcete-li opravdu kvalitní zastřešení bazénu, obracejte se na odborníky, kteří nabízejí moderní technologická řešení, usnadňující každodenní používání a manipulaci se zastřešením. Nabídnou vhodné varianty pro každý typ bazénu, co do komfortu, kvality i bezpečnosti. Právě takovým odborníkem je český výrobce zastřešení Alupo.

Více informací o systémech zastřešení naleznete na www.alupo.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist