Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bydlení: Obohaťte předsíň designovým botníkem

Kvalita bydlení se odvíjí od jeho vybavení a nábytku. Na každém detailu záleží, a je v tomto směru celkem jedno, jedná-li se o interiér, nebo exteriér. Veškeré prostory si musíte zařídit tak, abyste se v nich cítili dobře. Je potřeba si vše dobře rozvrhnout a pečlivě vybírat každé zařízení a vybavení. Od nábytku až po sebemenší doplňky a dekorace. Celkový design obývaného prostoru by měl hezky ladit, aby vznikla dokonalá atmosféra, ve které se vám bude dobře žít. Zapomínat nesmíte ani na zavedená designová pravidla a současné trendy v bydlení. Dominovat by měla jednoduchost, vzdušnost, přírodní materiály a čistý design. Přenést tato pravidla do praxe můžete i při výběru botníků do chodby, předsíně či do prostor určených k uskladnění mimosezónní obuvi.

Uskladněte svoji obuv v botníku

Chcete-li mít obuv dlouho jako novou, je potřeba se o ni dobře starat, a také ji kvalitně uskladnit. Pro dokonalé uskladnění bot vám nejlépe poslouží botníky. Zajistíte si jimi nejen delší životnost své obuvi, ale i „pořádek v domě“. Navíc ji budete mít hezky a přehledně po ruce.

Spousty druhů botníků dle použití

Na českém trhu je opravdu široký výběr botníků. Vybírat si můžete podle velikosti, materiálu i různých jejich druhů, které se liší v závislosti na uchycení a konkrétním použití. Konečná volba se často odvíjí od disponibilního obytného prostoru. Ne každý má dostatek místa, aby si pořídil třeba sedací botníky. Ty mají často ovšem nejen zajímavý design, ale jsou často univerzální díky dalším doplňujícím funkcím. Od kvalitního sezení při přezouvání přes věšáky na kabáty a bundy až po velká zrcadla, jež nám při oblékání napoví, co na sebe.

Máte-li přeci jen místa poskrovnu, budou se hodit spíše menší botníky, které na prostor nejsou tak náročné. Ideální volbou jsou například výklopné botníky. Další dostupnou variantou jsou pak závěsné botníky.


Široký výběr kvalitních botníků

Pořídit si kvalitní botník nebylo nikdy jednodušší. V internetovém obchodě www.dona-shop.cz najdete opravdu široký výběr botníků všech velikostí, druhů i užitých materiálů.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist