Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bydlení: Jak ušetřit za energie v rámci zateplení domu

Zima už je skoro na konci, a to znamená, že brzy přijde na řadu vyrovnání: kolik že jsme za letošní zimní sezónu utratili za energie? Pokud máte výdaje vyšší, než je obvyklé, bude potřeba se zamyslet nad možnostmi, jak ušetřit. Snížení energetické náročnosti je téma, které se skloňuje ve všech pádech. Celý svět se snaží vymanit z vysoké energetické náročnosti, a tak ve všech odvětvích napříč domácnostmi i průmyslem se celé skupiny odborníků tímto problémem zabývají. Výsledky z posledních let jsou velmi markantní, od žárovek přes spotřebiče až po celé budovy, které nejenže mohou mít celkově nízkou energetickou náročnost, ale mohou být i částečně soběstačné. Abychom i my přispěli svojí trochou do mlýna, je potřeba, abychom začali u sebe. Pojďte se tedy podívat na to, jak můžete za energie ušetřit i vy.

Zateplení domu – první krok za úsporou

Prvním možným krokem na cestě za energetickými úsporami v bydlení je zateplení domu. Vlastně teď je ten správný čas poradit se s odborníky a domluvit případnou realizaci, aby se vše stihlo do příští topné sezóny. Náklady na energie v domácnosti nejsou zanedbatelnou položkou, a je proto žádoucí je snížit na minimum. Abyste měli náklady pod kontrolou, je dobré se poradit s profesionály z oboru. Většinou mají rozsáhlý přehled o nabízejících se řešeních, jak na úspory energií jít.

Profesionální rady dokážou ušetřit nemalé prostředky

S pomocí odborníků můžete ušetřit nemalé prostředky. Řádově to mohou být až desítky tisíc korun, které by vám jinak každý rok vyletěly doslova „komínem“. Právě proto přišla společnost E.ON s naprosto unikátním projektem, díky kterému se můžete poradit s profesionály. Navíc naprosto zdarma a z pohodlí 

Projekt E.ON Rádce na internetu

Na českém trhu vznikl skvělý internetový projekt E.ON Rádce, kde se široká veřejnost může díky propojení osobního poradenství s on-line encyklopedií v podobě internetového prohlížeče dostat k stovkám praktických návodů a rad, jak na úsporu energií.

Kde jsou služby dostupné

Služby E.ON Rádce naleznete na www.eon.cz/radce. Energetické poradce lze navštívit i osobně v Českých Budějovicích nebo Brně. Případně kontaktovat telefonicky na čísle 800 773 344 či na e-mailu poradce@eon.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist