Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Bulharsko jako skrytá perla cestování

V dřívějších dobách bylo Bulharsko velmi oblíbenou destinací českých turistů. Dokonce existovala místa, kde byly v restauracích jídelní lístky v češtině. Jezdilo se tam buď autem, nebo vlakem, a cesta trvala dva dny a tři noci. Dovolená Bulharsko byla pro našince tehdy „pojem“, který v sobě nesl laciný a krásný odpočinek u moře. I obyčejný člověk se tam cítil jako boháč.

V rámci nulového rozvoje si místní turistický ruch prošel částečným úpadkem, aby se poté vrátil v ještě lepší kondici. Dnes by nikdo z doby minulé už tento kout světa ani nepoznal. Kvalitní služby, luxusní hotely, široké a dlouhé pláže plné jemného zlatého písku.

Zájezdy do Bulharska jsou v dnešní době sázkou na jistotu dobrého vyžití, pro jednotlivce i rodiny s dětmi. V nabídce cestovních kanceláří naleznete jak odpočinková místa, tak i rušná letoviska, kde si užije i mladší věková generace. Cenově je tato destinace pořád velmi příjemná. Vyplatí se také sledovat nabídky first minute Bulharsko.

Nejznámějším letoviskem bulharské riviéry je Slunečné pobřeží. Kdo má rád starobylý nádech, měl by vyzkoušet Černomorec, malou přímořskou vesničku s městskými plážemi na poloostrově, nedaleko Sozopolu a Burgasu. Dovolená v Bulharsku nabízí také velmi rozmanité možnosti výletů za krásami tohoto přímořského státu. Okouzlí vás nejen moře, ale i skvostné hory a veliké množství historických památek.

Doprava a stravování

Nejčastěji je využívána doprava letecká, která má přímé spojení z Prahy, Brna a Ostravy. Využít můžete také autobus, či se dopravit vlastní automobilem. V lepších hotelích naleznete stravování formou all inclusive za dobrou cenu, ale rozhodně neprohloupíte, když si objednáte jen snídaně a budete každý den objevovat nové chutě místních restaurací.

Moderní aquaparky a ubytování

Většina hotelů má vlastní bazény, pokoje jsou standardně vybaveny klimatizací a v místech fungují česká turistická informační centra. Naleznete zde i moderní aquaparky a spousty dalšího sportovního vyžití.

Kde vybrat zájezd do Bulharska

Klasické zájezdy, nebo i nabídky last minute Bulharsko si snadno můžete vybrat ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz. Online a z pohodlí domova tu vyhledáte a porovnáte zájezdy od více cestovních kanceláří.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist