Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Bottega Veneta představuje L’Absolu

Značka Bottega Veneta začala budovat své portfolio vůní v roce 2011 svou manifestní eau de parfum, která je moderní i nadčasová zároveň. Nezaměnitelná kožená a chyprová vůně hledala během svého vzniku inspiraci v pověstném umu řemeslníků z benátského regionu, kde byl módní dům založen. K této první dámské vůni se brzy přidala i Bottega Veneta Pour Homme, vlajkový parfém pro muže. 

Obě vůně představují esenci rafinovanosti, individuality, tajemna a nevtíravé sebejistoty, která definuje estetické univerzum značky Bottega Veneta. Lahvička, inspirovaná legendárním benátským sklářstvím a tradiční italskou karafou, vyniká dynamickými čistými liniemi a příjemně zaoblenou siluetou, která zahrnuje i opískovanou intrecciatobázi. Podobně jako věhlasné kožené výrobky značky Bottega Veneta, vynikají i tyto dvě manifestní vůně nezpochybnitelnou elegancí. 

BOTTEGA VENETA L’ABSOLU 

Letos na podzim dům Bottega Veneta představuje L’Absolu eau de parfum, unikát mezi prémiovými vůněmi. Tato nová a nezaměnitelná interpretace první eau de parfum nabízí ještě intenzivnější zpracování legendárního spojení kůže a chyprového motivu a vzdává hold těm nejvybranějším přírodním surovinám, které se staly synonymem pro vůně Bottega Veneta. 

Vůni navrhl mistr perfumér Michel Almairac ve spolupráci s Bottega Veneta. Tuto hřejivou vůni, která k pokožce krásně přilne, poznáte podle povědomého koženého akordu, který je zvýrazněn spojením absolutu z arabského jasmínu a ambroxanu, které kompozici přináší smyslný finiš. Ambroxan, mnohostranná přísada připomínající přírodní ambru, výsledné struktuře nabízí větší hloubku. Tóny této květinové kožené a chyprové vůně se spojují do silného motivu, v němž zaznívají prvky pižma, dřeva a ambry. Mezi ostatními vůněmi Bottega Veneta se L’Absolu liší mimořádně hlubokou esencí ženskosti, která nemá obdoby.  

LEGENDÁRNÍ FLAKON… JENOM VYLEPŠENÝ

Díky odstínu růžového dřeva s efektem ombré představuje flakon L’Absolu ještě preciznější adaptaci klasického benátského designu sklářských výrobků, jakou najdeme i u ostatních vůních Bottega Veneta. Tmavší barva v horní části symbolizuje intenzitu receptury vůně, zatímco světlejší a jasnější barva dole naplno rozzáří intrecciato, tradiční motiv módního domu. Zlatavá pečeť s motýlkem visí na růžově zabaveném koženém pásku, který je uvázán okolo hrdla flakonu.

Doporučená prodejní cena distributorem Sirowa Czech a Sirowa Slovakia

Bottega Veneta L´Absolu, EDP 50 ml 2 540 Kč, 97 €

Datum uvedení: od října 2018, exkluzivní prelaunch v parfumerii Marionnaud, od listopadu 2018 v síti všech parfumerií.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist