Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_6311

Botníky pro vaši dokonalou obuv

Na světě neexistuje žena, která by alespoň trochu nemilovala boty. A čím více bot máte, tím spíše je musíte také někam uložit. Kvalitní obuv je výsadou mnoha žen, a aby vám boty déle vydržely, je nutné se o ně trochu starat. Od jejich čištění přes impregnaci a leštění až po vhodné uskladnění.  Nejlepším řešením pro pořádek ve vaší obuvi jsou botníky. Můžete do nich přehledně umístit boty třeba i dle různých třídicích hledisek.

Jaké jsou možnosti botníků

Na trhu je velmi široká nabídka veškerých možných variant, které si můžete pořídit. Vybírejte podle vzhledu, barev, velikostí a použitých materiálů. Botník musí být hlavně dobře skladný a funkční. Umisťujeme je do bytů a domů podle našich potřeb. Novým trendem jsou velké botníky v šatních prostorech, a k tomu další jeden nebo dva, většinou menších rozměrů, do chodby nebo předsíně. Ideální je použít u vstupních dveří sedací botník, který využijete i pro snadné obouvání. Dalšími variantami a možnostmi jsou botníky uzavřené, otevřené či kombinované. Záleží také na uspořádání interiéru, aby vše bylo hezky sladěno.

Jak vybrat ten správný?

Přistupovat k výběru botníku byste měli stejně pečlivě jako k výběru při nákupech samotných bot, které do něj budete umisťovat. Nejvíce bude rozhodovat design a praktičnost, která je u skladování bot důležitá. Další prioritou při výběru jsou kvalitní materiály, ze kterých je botník vyroben. Musí být dobře omyvatelný, protože boty máte často mokré a špinavé. Měl by mít také větrání, aby se možný zápach a vlhkost z bot nedržely uvnitř prostoru, a boty tak mohly bez problémů vysychat.

Jaké jsou možnosti nákupu

Botník vybírejte dle jeho kvalit a funkčnosti. Slaďte barvy a materiály se stávajícím prostorem vašeho domova. Za pořádný kousek se vyplatí si raději něco připlatit, než kupovat jen nějakou nevyhovující náhražku.

Kde sehnat dobrý botník za přijatelnou cenu

Velmi pestrou nabídku moderních botníků všech možných velikostí a variant řešení, navíc za dobrou cenu, seženete na Dona-shop.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                 

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist