Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Barevné obálky: Konec nudy v dopisech i pozvánkách

Všichni je máme doma, v kanceláři, nebo si je můžeme pořídit v papírnictví či na poště. Řeč není o ničem jiném než o obálkách. Potřebujeme je velmi často, a to jak pro pracovní, tak i soukromé účely. Posíláme v nich dopisy, účtenky, důležité dokumenty, nebo jen přáníčka k svátku, narozeninám či dalším výročím. Nejčastěji používáme klasické bílé a šedé.

Klasické bílé obálky pro obyčejné věci

Používání klasických bílých obálek je už zažité vcelku dlouho. Tato standardní záležitost je pro obyčejné věci asi ideální volbou. Neutrální barva nikoho samozřejmě neurazí, ale ani nezaujme. Potvrzuje se tím pouze známé úsloví „tady to máte černé na bílém“. I proto se v dřívějších dobách psala adresa na obálky černým inkoustem. Černé jsou také běžně předtištěné linky i prostor pro poštovní směrovací číslo. Chcete-li však trochu vybočit z řady a ozvláštnit listovní zásilky, přáníčka a pozvánky, vymaňte se z nadvlády obyčejné bílé barvy.

Rozjasněte obálky pestrými barvami

Barevné obálky jsou v současnosti velmi moderní. Můžete jimi rozjasnit běžné zásilky, jako je posílání dopisů, přání i pozvánek, jež díky barvě dostanou úplně nový rozměr. Na trhu je v sortimentu barevných obálek velmi pestrá nabídka. Seženete veškeré druhy a rozměry, stejné jako v klasických základních barvách. Co do materiálu se vyrábějí rovněž všemožné typy od těch standardních až po ty bublinkové.

Barvy podle typu použití, nálad i firemních barev

Barvy můžete vybírat podle zamýšleného použití obálky. Přizpůsobit je firemnímu logu a firemním barvám, anebo náladě – v případě pozvánky na akci, večírek či oslavu. Pro výjimečné příležitosti existují ještě speciální barevné obálky, které jsou vyrobeny z lepších materiálů: lesklých, matných, metalických i plastických. Kreativnosti se v tomto směru meze nekladou.

Kde naleznete širokou nabídku barevných obálek

Hledáte-li opravdu široký výběr neokoukaných barevných obálek, pak se rozhodně podívejte na adresu www.barevne-obalky.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist