Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Adidas Ultra BOOST | Taťána Kuchařová

Topmodelka a naše jediná Miss World po loňském úspěchu v běžeckém závodě na 5km adidas Běh pro ženy znovu vyměňuje lodičky za běžecké boty. „Dala jsem si přes zimu s běháním trochu pauzu, ale už se to nedá vydržet. Blížící se jaro mě láká ven. Navíc mám teď nového parťáka, dostala jsem nové boty, adidas Ultra Boost, a ty mě nenechají lenivět,“ komentuje svůj návrat k běžeckému tréninku světoznámá kráska Taťána Kuchařová.

S pravidelným běháním začala teprve v loňském roce, ale do populárního sportu se ihned zamilovala. Svou novou zálibu pak využila jako tvář projektu, který inspiroval stovky dívek a žen k rekreačnímu běhání. Táninu běžeckou přípravu na zářijový závod mohli sledovat její fanoušci na sociálních sítích v přímém přenosu. Pro populární modelku se s novým rokem její motivace běhat nemění, chce se pohybem především bavit a relaxovat. Účast v dalším závodě zvažuje i vzhledem ke svému vysokému pracovnímu vytížení.

I když Táňa nyní běhá jen pro radost, dobře ví, jak je důležité mít správné boty. Proto se v nové sezóně spoléhá na žhavou novinku z dílny adidas, boty Ultra Boost. Ty nalákaly i špičkové sportovce, jako je jamajský sprinter Yohan Blake nebo španělská fotbalová hvězda David Villa, kteří si také nenechali ujít příležitost nové boty vyzkoušet. Ultra Boost vévodí kategorii energeticky úsporných bot, které běžci vrací část energie při každém došlapu. Kromě toho vynikají také pohodlím a přizpůsobivostí každému tvaru chodidla i běžeckému stylu.

Taťána vše potvrzuje: „Boty jsou na běhání základ a tyhle jsou úplně bezchybné, donesou mě daleko a i na konci dlouhého běhu jsou stále pohodlné jako bačkůrky, mám pocit, jako by mi je šili na míru!“

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist