Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

6.Benefiční večer 4U2

Benefiční večer 4U2 se letos konal již pošesté a za pět let svého působení bylo na podporu vzdělání a výživy dětí v Bangladéši, v oblasti Mymensingh, vybráno a do Bangladéše posláno už 604 000 Kč.

Kromě toho, že se po pěti letech změnilo místo konání a akce se posunula z Písecké brány do prostor Sacre Coeur, rozhodla se iniciátorka a tvář projektu, Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková, pustit do odvážnějšího kroku a v Bangladéši by chtěla postavit školu. Na tento účel poputuje výtěžek 6.Benefičního večera, který po sečtení darů i dobrovolného vstupného dosáhl 215 000 Kč.

Přibližně v horizontu tří let bych ráda postavila v Bangladéši základní školu. Pro školu je vybrané místo Katabary, které jsem v minulosti sama navštívila,“ uvádí Eva Čerešňáková. Škola by měla průběžně umožnit vzdělání stovkám dětí a dát jim lepší šance do života. „Obecně upřednostňuji teorii, že když má někdo hlad, je určitě fajn ho nakrmit, ale daleko lepší je naučit ho, jak si na ten chleba vydělat. Věřím, že umožněným vzděláním dostanou bangladéšské děti daleko větší šance pro lepší život.“

6.Benefiční večer nabídl hostům bohatý program a k jeho atraktivitě určitě přispěla módní přehlídka šatů Sugarbirds a šatů se salonu San veritá, kterou předvedlo hned osm držitelek titulů krásy. Na mole se představily missky Jana Doleželová, Lucie Křížková, Eliška Bučková, Lucie Smatanová, Tereza Budková, Monika Leová, Carmen Justová i organizátorka Eva Čerešňáková, která současně akci moderovala. Daleko častěji se už na akcích objevuje v roli moderátorky než modelky.

Česká Miss 2008 Eliška Bučková se na akci představila i jako zpěvačka, a i přes zdravotní komplikace zazpívala jednu ze svých nových písní, na kterých s kapelou pracuje. „Nechávám si upravovat zuby a zákroků, které jsem podstoupila a které mě ještě čekají, je poměrně hodně. Před pár dny se navíc objevil zánět, ale i když to není úplně příjemné a bolí to, nechtěla jsem rušit své vystoupení. Už se ale těším, až budu mít zuby upravené i tmavé plomby vyměněné za bílé. Věřím, že pak budu mít na mnoho let o zuby postaráno,“ dodala s nadhledem modelka a zpěvačka.

Program, na kterém si Česká vicemiss 2007 dala záležet a na kterém participovalo nemalé množství opravdových profesionálů, nabídl také pěvecké vystoupení herečky a šansoniérky Světlany Nálepkové, ukázku v Pole sport v podání Mistryně ČR 2014 Alex Kalousové, americký step skupiny Crock 14, houslové sólo Luďka Lersta a představil se i italský zpěvák Andrea Andrei, Petra Doležalová a František Pytloun s muzikálovými hity a nechyběla ani spoustu kouzel Falešných hráčů. S organizací večera Evě pomáhal, stejně jako v minulých letech, kamarád David Mazáček.

To, že v dnešní době není lehké shánět peníze na charitu, je bohužel realita. Ani to mě ale neodrazuje od toho, abych pomáhala tam, kde to je potřeba. Bude to dobrý pocit, až se veškeré úsilí a pomoc sponzorů stane realitou a školu v Bangladéši se podaří postavit. A já věřím, že se to podaří,“ dodala odhodlaně Eva. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist