Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

5 důvodů, proč při prodeji nemovitosti spolupracovat s realitní kanceláří

Prodej nemovitosti je náročný proces, který však lze úspěšně realizovat za pomoci realitní společnosti. Proč se obrátit na realitní kancelář a raději neprodávat nemovitost na vlastní pěst? Zde máte 5 důvodů!

Ušetřený čas a starosti

Protože v realitní kanceláři působí profesionálové, jsou schopní vám pomoci v jakékoliv fázi prodeje. Nejvíce budete pomoc či rady potřebovat především v oblasti smluv, dokumentů a listin, které je nutné vyřídit. Ať už to je správně formulovaná kupní smlouva, výpis z katastru nemovitostí či jiné právní dokumenty, realitní společnost vám pomůže potřebné listiny vyřídit.

Určení ceny

Při určování ceny objektu je důležité vzít v potaz mnoho věcí. Není to jenom samotný stav a velikost nemovitosti, ale také lokalita a její přidané hodnoty. Dobrý realitní makléř bude vědět, jak co nejlépe vyzdvihnout výhody a dobré vlastnosti vaší nemovitosti. Mnoho společností nabízí také odhad ceny nemovitosti zdarma. Budete tak mít jistotu, že hodnota vašeho domu či bytu byla stanovena správně.

Homestaging

Všichni víme, že vzhled je to, co prodává na první dobrou. Pokud tedy chcete mít co nejvyšší šance na rychlý a úspěšný prodej nemovitosti, celý prostor důkladně ukliďte a naaranžujte tak, aby v něm bylo příjemně. První dojem je totiž nesmírně důležitý. Také na fotkách musí dům či byt vypadat dokonale. Jen tak totiž zájemce přimějete, aby se přišli podívat na prohlídku. Některé realitní kanceláře nabízejí službu homestaging, což je příprava nemovitosti po designové stránce. Budete tedy mít i tuto fázi prodeje bez starostí.

Inzerce

Když už máte vyřízené dokumenty a váš dům či byt je naaranžován pro případné kupce, můžete se pustit do inzerce. Zavedená realitní kancelář má většinou ověřené stránky, své vlastní kontakty a síť zájemců, kterým mohou nemovitost nabídnout v první řadě. Prodej s dobrou realitní společností tak může být opravdu rychlý.

Máte již i vy jasno, jakým způsobem se pustit do realizace prodeje nemovitosti, abyste byli spokojeni nejen s výsledkem, ale i průběhem celého procesu prodeje?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist