Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

12 tipů na luxusní květované tapety, které musíte mít

Nebaví vás fádní barvy a studené zdi? Vytapetujte si domov květovanými tapetami. Pomohou vám snížit stres, zútulnit domov a vytvořit jedinečnou atmosféru. Navíc nikdy nevyjdou z módy a ladí jak k modernímu, tak i ke klasickému interiéru. Schválně, jaká z 12květovaných tapet na zeď okouzlí vás.

Květované papírové tapety na zeď od The Paper Partnership

Britské značce luxusních tapet na zeď The Paper Partnership se povedlo vytvořit několik kolekcí květinových tapet, které se hodí nejen do ložnic, ale i do obývacích pokojů, pracoven, dětských pokojů a dalších místností, kde potřebujete vytvořit klidnou atmosféru. Mezi velmi oblíbené květované kolekce patří jejich řada papírových tapet na zeď Grandefiore. No posuďte sami.

Květované vinylové tapety na zeď od Muraspec

Uklidňující atmosféru můžete mít dokonce i v kuchyni, a to díky vinylovým tapetám na zeď. Vinylové tapety totiž s přehledem odolají vlhkosti i nečistotám. Jsou omyvatelné jarovou vodou, odolné proti mechanickému poškození, částečně tepelně izolují, a hlavně jsou mnohem hezčí než klasické studené kachličky. Jaké květiny se hodí do vaší kuchyně či dalších místností, kde je potřeba ochránit zdi před poškozením?

Květované vliesové tapety na zeď od Galerie

Vliesové tapety na zeď jsou oblíbenou volbou nejen do domácností, ale i do komerčních objektů. Můžete je vidět na zdech hotelů i kanceláří, v moderně zařízených bytech i tradičních rodinných domcích. Oproti papírovým a vinylovým tapetám se velmi snadno lepí, a tak s nimi zvládnete domov vyzdobit sami. Jsou daleko odolnější než papírové tapety a zároveň dýchají, takže se za nimi nedělá plíseň. Jsou i omyvatelné, takže pokud na ně nedopatřením něco vylijete, nic se neděje. Stačí tekutinu osušit a je po katastrofě. Pokud hledáte zlatou střední cestu mezi odolností, jednoduchostí lepení a cenovou dostupností, pak sáhněte po vinylových tapetách. Jaké květinové vzory od značky Galerie se budou vyjímat na vašich zdech?

Květované fototapety na zeď od značky Komar

Pokud se vám nelíbí tištěné designové tapety, nevěšte hlavu. Pořád máme v záloze vliesové fototapety od značky Komar. I mezi nimi se najdou květinové skvosty. Sníte o jarní louce, voňavých rozkvetlých stromech nebo francouzském venkově s rozlehlými lány levandule? Proměňte své sny ve skutečnost a vytapetujte si své představy na zeď ložnice či obývacího pokoje. 

Nevíte si rady s výběrem tapet do vaší domácnosti? Obraťte se na odborníky přes tapety ze společnosti Barkotex. Rádi vám pomůžou nejen s výběrem, ale i s lepením všech druhů tapet.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist