Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

115. výročí Harley Davidson v Praze | Editoriál

Přeji příjemný a úspěšný start do nového týdne. Doufám, že po prodlouženém víkendu jste všichni plni energie, tak jako já, a něco vám povím: vůbec bych se nezlobila, kdyby takové prodloužené víkendy byly častěji. Dnešní editoriál věnujeme hlavně Harley Davidson, protože v Praze probíhaly oslavy 115. výročí této známé značky, a my jsme u nich samozřejmě nechyběli. 

Praha byla otevřená všem milovníkům a vlastníkům těchto motocyklů z celého světa. Oslavy se konaly ve dnech 5.–8. července, a bylo opravdu na co se dívat. Návštěvníci mohli zažít dny plné hudby, jídla, motocyklů, zábavy a zážitků všeho druhu. Nejenže Harley Davidson slavil 115 let, ale slavilo se i 90 let od založení Harley Davidson club Praha a 55 let Harley Davidson club Brno. 

Pořadatelé se opravdu vyznamenali a připravili doslova našlápnutý program. Workshopy, závody, exhibice, soutěže o motorky, výstavy. Nechyběla ani pořádná muzika, zápasy Muay-Thai, autogramiáda, spanilá jízda a kaskadérská show, a nezapomnělo se ani na program pro děti.

S redakcí jsme se vydali v sobotu 7. července na spanilou jízdu historickým centrem Prahy. Konvoj vyrazil v 10:00 hodin z Letné a trasa pokračovala z Milady Horákové na Václavské náměstí, přes Žitnou k náměstí J. Palacha, dále pak na Klárov a zpět na Letnou a Výstaviště Holešovice. Na holešovickém Výstavišti jsme se následně kochali krásou všech shromážděných motorek. A že to opravdu stálo za to, zjistíte nahlédnutím do naší galerie. 

A to je pro dnešní harleyovský editoriál vše.

Krásný a úspěšný týden vám všem.

Simona Parvusová

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

               

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

TOPlist