Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

10 tipů na dárky pro muže i ženy

Opakuje se to rok co rok. Narozeniny. Vánoce. Svátek. Rok co rok se s láskou svým blízkým vybíráme to nejlepší z nekonečného množství nabídek internetových e-shopů i kamenných prodejen. Čas od času však dojde inspirace všem a proto vám přinášíme 10 tipů na dárky, které potěší každou experimentátorku i dobrodruha. Nezapomněli jsme ani na ty, kteří si podzimní a zimní měsíce nejraději užívají zachumlaní v dece s hrnkem horkého čaje a knihou či filmem.

Dárky pro dobrodružné duše

Dovolená u moře není nic pro něj. Léto tráví s krosnou ve stanu a v nohách má za víkend našlapaných alespoň padesát kilometrů. Možná má spíše než k túrám samotným blíž ke klidné atmosféře lesa, kde si za pár minut z dostupného materiálu vyrobí přístřešek, v němž tráví víkend jako pravý zálesák. Právě pro takového člověka se dárek vybírá jedna báseň.

Jaké dárky jsme pro dobrodružné duše vybrali v redakci?

Nůž
Kvalitním nožem snad ani vedle sáhnout nemůžete. Který muž by je nemiloval? Při správném výběru a se správnou péčí se jedná o dárek, který vydrží klidně deset let. Samozřejmě výběr toho pravého je poněkud záludnou záležitostí. Pokud hledáte nůž pro člověka, který rád tráví svůj volný čas v přírodě, nejlepší volbou je multifunkční nůž, kterým obdarovaný zvládne nasekat větve a nechybí mu ani otvírák či pilka. Skvělou volbou je také praktický zavírací nůž.

Dalekohled
Dalekohled se znovu vrací do módy. Radost udělá dobrodruhovi stejně jako nadšenému turistovi. Podobně jako u nožů i u dalekohledů je na výběr více typů a možností. Pro lovce a myslivce existují speciální lovecké dalekohledy s nočním viděním, pro každodenní používání při outdoorých aktivitách a výletech sáhněte raději po něčem odolnějším.

Pozor. Při výběru outdoorového vybavení je na místě značná opatrnost. Nejprve si nenápadně zjistěte, jaké vybavení už vlastní a případně také kterou značku u kterého výrobku preferuje.

Dárky pro experimentátorky

Časy, kdy byl sex jedním velkým tabu, už jsou naštěstí dávno pryč. Dneska už každý ví, že se mu masturbací mozek nezatemní. Naopak právě masturbaci ženám často doporučují sexuologové jako prostředek, kterým se seznámit s vlastní sexualitou a tím dosahovat více orgasmů i při samotné souloži. Vibrátor možná není tím nejlepším dárkem pro maminku, ale proč příjemné chvíle sebepoznání nedopřát své partnerce?

Společník pro chvíle orgasmického luxusu
Pod vibrátorem si často představujeme anatomicky více či méně přesnou napodobeninu penisu. Doba se však posunula a dnes už u mnoha typů vibrátoru nemusíme ani na první pohled poznat, že se jedná právě o oblíbenou erotickou hračku. Jednou z luxusnějších moderních variant klasické erotické pomůcky je například vyhřívaný vibrátor Zalo Queen, který umí dráždit bod G i klitoris. Zalo Queen má, kromě unikátního tvaru a masážní hlavice s topným tělesem na dráždění těch nejcitlivějších míst, dokonce svou vlastní mobilní aplikaci. Můžete ho tak ovládat klidně i na dálku.

Elegantní dárek pro fanynky 50 odstínů…
Máte doma oddanou fanynku knižní a filmové série 50 odstínů…? Potom ji zaručeně potěšíte dárkem z oficiální řady erotických pomůcek 50 odstínů svobody. Vybírat můžete z klasičtějších produktů jako jsou například už zmíněné vibrátory. Odvážnější mohou sáhnout třeba po svorkách na bradavky, se kterými v sérii prožívá Anastazia chvilky toho nejintenzivnějšího potěšení.

Dárky pro čtenáře a požitkáře

Zvlášť podzimní období svádí k tomu zachumlat se a u toho popíjet čaj, ze kterého ještě stoupá pára. A k tomu si pustit film nebo si vzít oblíbenou knihu a alespoň na chvíli zapomenout na venkovní svět.

Župan
Na první pohled se může jednat o trochu nudnější dárek. Ve skutečnosti snad neexistuje lepší pocit, než si po podzimní procházce užít teplou sprchu a hned po ní vklouznout do pohodlného županu, a zalézt si na své oblíbené místo se sklenkou kvalitního vína nebo čaje. Župan je skvělým dárkem pro každého milovníka ticha a klidu. Jak je jednou oblečen, dává jeho majitel svému okolí jasně najevo: „teď odpočívám, nerušit“.

Deka
Pohodlná deka, kterou svou majitelku přijme do své hřejivé náruče je během zimních měsíců společně s orgasmem snad tím nejlepším, čím můžete ženu obdarovat. Kdo by se po dlouhém a studeném dni nechtěl jen zachumlat do flísovky a užít si alespoň pár chvilek naprosté pohody?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist