Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

10 hvězd závislých na hazardních hrách

Stejně jako některé jiné závislosti, i návyky jako casino online mohou být návykové. A jakmile do něj jednou propadnete, dostat se z něj může být těžší, než si dokážete představit. Po celém světě lidé sázejí obrovské sumy peněz a cenností v naději, že za to dostanou ještě více peněz. Úspěch jejich sázek však závisí na náhodě. Přestože tolik lidí sázením přichází o cenné věci, počet lidí zapojených do tohoto systému rychlého obohacení se den ode dne zvyšuje.

Většina z nás ví, že Las Vegas je synonymem pro hazardní hry kajot, ale možná, že když od Las Vegas trochu odtrhneme oči, zjistíme, že hazardní hry se rychle rozvíjejí i v jiných částech světa. Zdá se, že s příchodem online sázení se toto odvětví stává stále větším a výnosnějším, protože hazardní hry jsou stále dostupnější.

10 hvězd závislých na hazardních hrách

Možná si myslíte, že hazardní hry jsou problémem pro ty, kteří chtějí zdvojnásobit své peníze, ale někteří lidé, kteří už mají hodně peněz, se tohoto zvyku nedokážou vzdát. Zde je seznam celebrit, o kterých je známo, že trpí závislostí na hazardních hrách.

Nelly

Nelly, známý svým skvělým hlasem a rapovými schopnostmi, by se snadno mohl vydávat za jednoho z nejoblíbenějších umělců počátku roku 2000. Objevily se však zvěsti, že rapper možná zkrachoval, ale nevíme, nakolik je to pravda.

Víme jen, že v roce 2011 Nellyho bývalý promotér "Slim" obvinil umělce, že všechny své peníze rozházel kvůli své závislosti na hazardních hrách. Myslím, že si to můžeme spojit.

Shannon Elizabeth

Pamatujete si na její krásnou tvářičku z American Pie? Shannon se neproslavila jen jako nahá dívka ve filmu, někdo ji někde obvinil, že ze svého domu provozuje nelegální hazardní hry, a to je nyní virální zpráva i o ní.

Je docela možné, že jako hráčka pokeru tolik prohrála a prostě ji napadlo chytře nejen sázet, ale také vydělat další peníze od lidí, kteří k ní chodí hrát. Zdá se, že Shannonina celebrita k ní láká další zákazníky.

10 hvězd závislých na hazardních hrách

Michael Jordan

Vysoká, tmavovlasá a pohledná hvězda NBA se do tohoto seznamu dostala ze zřejmých důvodů. Nelze mluvit o nejsoutěživějších sportovcích v historii NBA a nezmínit Michaela Jordana.

Jordan byl poprvé suspendován v roce 1993 kvůli své závislosti na hazardních hrách a pro jeho tým i ligu by bylo ostudou, kdyby byl suspendován za hazardní hry. O několik měsíců později se však na hřiště vrátil, stále hrál stejně dobře jako předtím, ale jeho závislost na hazardních hrách se v té době údajně nezmenšila.

Ben Affleck

Hereckou kariéru Bena Afflecka lze bez problémů označit za úspěšnou. Možná byl úspěšný ve své práci, ale jeho závislost nesvědčí o tom, že by dobře hospodařil s penězi. V roce 2001 Ben Affleck nastoupil na odvykací kúru kvůli závislosti na hazardních hrách a alkoholu.

Vzhledem k tomu, že hazard je způsob života, který je mu velmi blízký, nebylo pro Bena Afflecka příliš obtížné vžít se do role ve filmu Běž, běž se zpěvákem a hercem Justinem Timberlakem.

10 hvězd závislých na hazardních hrách

Charles Barkley

Zatímco jiné hvězdy možná chtěly svou závislost skrývat, Charles Barkley se rozhodl být odvážný a podělit se o svůj problém s televizní stanicí ESPN během rozhovoru. Bývalý šampion NBA byl požádán, aby se podělil o svůj názor na závislost golfisty Johna Dalyho na hazardních hrách.

Charles Barkley prozradil, že i on má problém s hraním a že v hazardních hrách prohrál nejméně 10 milionů dolarů. Barkley řekl, že ví, že má problém s hazardními hrami, ale nepovažuje to za skutečný problém, protože si to může dovolit.

Charles Barkley se však nezdá být přesvědčen, že by mu s jeho problémem s hazardními hrami někdo pomohl, protože tvrdí, že je to něco, co ho baví, a nikdo mu nemůže říkat, co má dělat se svými penězi.

Závěr

Hazardní hry mohou být velmi zábavné, ale mohou se rychle stát problémem. Doufejme, že vám tyto příběhy nejznámějších závislých na hazardních hrách ukáží, že problém hazardních her je vážný, a povzbudí vás nebo někoho z vašich známých, abyste se se svou závislostí vyrovnali.

10 hvězd závislých na hazardních hrách

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj foto: csgame.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist