Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

Značky LAMA JOUNI a PUMA spojily síly pro novou kolekci Thunder pro ženy

Globální sportovní značka PUMA a návrhářka LAMA JOUNI působící v Dubaji se spojily v rámci platformy Co.creative a vytvořily exkluzivní kolekci bot a oblečení.  

Co.Creative je platforma, která usnadňuje partnerství mezi společností PUMA a nejnovějšími módními návrháři po celém světě. Módní návrhářka Lama Jouni vytváří módu známou svým aktuálním a zajímavým pojetím ženskosti a umění. Díky tomu byla skvělou volbou pro novou dámskou kolekci Thunder. 

 

V rámci spolupráce vznikly dvě kolekce: Rive Droite Rive Gauche. Obě čerpají z doby, kdy Lama Jouni trávila čas v Paříži. Zde absolvovala obor módní návrhářství na Parsonově škole designu a působila v neuznávanějších módních domech. 

První kolekce Rive Droite bude dostupná již koncem roku ve schématu jemných barev inspirovaných městem. Nová verze tenisky Thunder přichází ve dvou barevných variantách:
Lagoon-Orchid Bloom a Glacier Gray-Barbados Cherry. Obě barevné verze se skládají z několika kožených vrstev, které se překrývají. Vrchní část tenisky je ušita z nubukové kůže a semiše, v oblasti paty je viditelné označení Rive Droite. Návrhářka tenisky doplnila o krátkou mikinu a oversized kalhoty.

Druhá kolekce Rive Gauche bude k dostání na jaře roku 2019. Přibydou v ní další dvě barevné varianty boty Thunder: Pech Beige-Glacier Gray a Blues-Pech Beige. V kolekci se objeví také kratší top s dlouhým rukávem a zipem a červené teplákové kalhoty.

 

Bota Rive Droite je v České republice dostupná od konce roku u prodejce Footshop. Druhé sneakers Rive Gauche budou následovat v březnu v obchodech Queens, Footshop, Fresh Labels, Slowatch a Shooos.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist