Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Vyzkoušejte intuitivní konfigurátor střechy a fasády

V současné době jsou kladeny poměrně vysoké nároky a požadavky na střechy. V dané oblasti se do popředí prodírají hliníkové střechy, a to nejen z hlediska kvalitativního, ale i ekologického. Pro jejich výrobu se používá recyklovaný hliník, ovšem pozitivní dopad na životní prostředí má i životnost materiálu. Hliníkové střechy dokážou vydržet tak dlouho jako stavba samotná.

Pokud je ve vašem hledáčku hliníková krytina, neunikne vaší pozornosti společnost PREFA Aluminiumprodukte, která patří k předním prodejcům plechových střech a hliníkových systémů na tuzemském trhu.

Jak v konfigurátoru pracovat?

PREFA představila intuitivní konfigurátor střechy a fasád, se kterým se naučí pracovat i naprostí laici. Pokud si nedokážete představit, jak by vypadala hliníková střecha přímo na vaší nemovitosti, konfigurátor vám to ukáže.

Získáte nejen přehled o výsledném designu, ale také o ceně. Urychlíte tím i objednání a následnou realizaci.

Po otevření internetového konfigurátoru prvně zvolíte, jestli se pouštíte do rekonstrukce, nebo hledáte řešení pro novostavbu. Vyberete si konkrétní produkty z širokého sortimentu společnosti PREFA, ať už se jedná o střechu, nebo fasádu.

U střechy se vás konfigurátor v dalším kroku zeptá, jakého je tvaru – polovalbová, sedlová, pultová či valbová? Vyplníte ještě odhadovanou plochu střechy v metrech čtverečních a zvolíte časový horizont, v jehož rámci plánujete střechu realizovat.

Zadáte do formuláře své osobní a kontaktní údaje, nahrajete fotografie nemovitosti, případně projektovou dokumentaci novostavby, a potom se dozvíte cenu a dostanete ukázku toho, jak bude váš dům vypadat s hliníkovou střechou.

Fasádové systémy jsou designovým prvkem nemovitostí

V posledních několika letech vzrostl v architektuře zájem i o hliníkové fasádní systémy, neboť vtisknou budově punc ojedinělosti a nadčasovosti. Oblíbené jsou především u minimalistických projektů, což ale neznamená, že se nedají použít na starší rodinný dům.

Zdroj foto: cz.prefa.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist