Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Vybíráme snubní prsteny. Jak na to, aby byl váš svatební den výjimečný?

Svatba je jistě životním milníkem. Tento moment s vámi bude sdílet rodina a přátelé a většinou mu předchází dlouhé přípravy. Chcete, aby vše proběhlo dokonale, bez potíží. Jak vybrat svatební obroučky, aby vám tento symbol vaší lásky sloužil celý život a pořád vypadal dobře?

Nabídka je široká

Trh se snubními prstýnky je ohromný a nabízí celou řadu možností. To ale znamená také to, že se vybírá jen velmi těžko. Nemáte šanci si prohlédnout všechny kroužky a vyhodnotit, zda jste našli skutečně ten dokonalý pár. Není třeba si kvůli tomu dělat těžkou hlavu – prvním krokem je s partnerem zúžit výběr. Pak se vám podaří zmenšit okruh možností a váš úkol bude hned snadnější. Klíčovým rozhodnutím je například volba drahého kovu. Dnes je stále oblíbené klasické žluté zlato, ale na paty mu šlape i bílé zlato, platina nebo chirurgická ocel.

Hledejte symboly

Prsten vás může definovat jako pár, připomínat vám tento moment a také vaši lásku. Snubní prsteny od počátku slouží jako symbol neporušitelného slibu, kdy se dva životy proplétají a spojují v jeden. Můžete mít zcela stejné obroučky, které nosí oba manželé a liší se pouze velikostí. Dnes jsou ale modernější obroučky, které se pro muže a ženu mírně liší. Například žena má na prstýnku kamínky nebo může mít jiné zdobení. Samozřejmostí bývá také gravírování na vnitřní straně prstenů. Obvykle se do prstenu ryje jméno partnera a datum svatby.

Kolik investovat?

To je velmi těžká otázka. Koupit snubní prsteny byste měli i podle toho, jak často je budete nosit. Pokud mají být skutečně vaším každodenním doplňkem, pak se vyplatí vybrat kvalitu a nešetřit. Má-li prstýnek sloužit jen pro obřad, pak opravdu není třeba utrácet desetitisíce. Na tuto otázku si pravdivě odpovězte ještě před svatbou, ať víte, na čem si stojíte a podle toho vybírejte. Nechte si také poradit v obchodě, jistě to pomůže.

Zdroj obrázků: Moojoice / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist