Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Vyberte si materiál povlečení, který si na první dotek zamilujte

Vliv na kvalitu spánku má celá řada aspektů, jedním z nich je také materiál povlečení, ve kterém spíte. V posteli trávíme podstatnou část dne, proto bychom měli dbát kromě kvality matrace a polštáře také na kvalitu povlečení. Na trhu existuje celá řada materiálů. Jak se mezi nimi orientovat? Přinášíme vám představení méně známých druhů povlečení, ve kterých budete spát jako v bavlnce. Povlečení však není jen o materiálu, ale také o designu. Povlečení, která spojují originální design a materiál příjemný na dotek najdete na stránkách firmy STELLA ATELIERS, s.r.o..

Povlečení z egyptské bavlny

Luxusní povlečení Stella si zakládá na kvalitě materiálů, kterým vévodí pravá egyptská bavlna. Ta se dále zpracovává do jerseyových a saténových pletenin, ze kterých se vyrábějí luxusní, designová povlečení. 

Saténové povlečení

Mohli bychom začít tím, že není satén jako satén. Rozdíl v kvalitě saténových povlečení dostupných na trhu může být opravdu velký. Pokud hledáte kvalitní saténové povlečení, vsaďte na Mako-Satén. Povlečení, které se vyznačuje hustou tkaninou, přináší hladký a lesklý povrch, je pevné, příjemné na dotek a zachovává svou barvu i po mnoha vypráních.

Jerseyové povlečení

Jerseyové povlečení nabízí hned několik předností, je velmi příjemné na dotek a velkou výhodou tohoto materiálu je, že je nemačkavý, takže jej není nutné žehlit. Vyzkoušet můžete povlečení v úpravě Mako-Jersey, které patří k těm nejhebčím. Je hladké, jemné a mírně elastické. V létě vás příjemně ochladí a v zimě naopak zahřeje.

Damaškové povlečení

Pojďme si představit damaškové povlečení. Požadavky na vzhled a kvalitu i těch nejnáročnějších zákazníků vyplní Mako-Brokát-Damašek. Jedná se o vysoce kvalitní bavlněné povlečení, které je obohaceno třpytivým brokátem. Vyznačuje se pevností, jemností a leskem podobným pravému hedvábí.

Batistové povlečení

Luxusním typem batistového povlečení je Mako-Batist. Za tímto názvem si můžete představit jemnou, hustě tkanou 100% bavlnu. Velkou předností tohoto materiálu, který nabízí nepřeberné množství vzorů, je, že uvnitř udrží i to nejjemnější peří, jistě vás také potěší, že se velmi snadno žehlí a v létě chladí a v zimě naopak zahřívá.

Myslete na sebe i během noci a vychutnejte si spánek v tom nejkvalitnějším a nejpříjemnějším povlečení s povlečením STELLA ATELIERS. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist