Doporučujeme

V kinech od 30. září:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_16159

To nejzajímavější z Nike novinek pro rok 2019

Řada Nike Air od roku 1987 prošla mnoha změnami a úpravami. Přinášíme přehled těch nejdůležitějších a nejzajímavějších modelů, které odkazují k historii Nike Air, a i několik jejich nových sourozenců.

Nike Air Max Light (1989)

Bota Air Max Light je sběrateli považována za tzv. Air Max II. Objevila se v obchodech v roce 1989, dva roky po originálním Air Maxu I, který na první pohled vypadal téměř identicky.

Nike Air Max² Light (1995)

Uvedena na trh v roce 1995, Air Max² Light byla první botou, která pracovala s Max blow-molded tvarovanou patou a Phylon konstrukcí.

Nike Air Max Tailwind IV (1999)

Původně uvedena na trh v roce 1999, tahle bota představila nové prvky jako je například boční žebrování a specifické šněrování.

Air Jordan Proto-Max 720 (2019)

Nejnovější technologie Nike Air splňuje požadavky původního modelu Jordan a pracuje s novým designem Jordan Brand's Flight Utility. Spolu s lehkým a pružným textilním svrškem nabízí Air Jordan Proto-Max 720 nastavitelný popruh na patě, který se přizpůsobuje všem možným situacím, a grafické detaily Flight Utility na jazyku a patě.

Nike Air VaporMax 2019

Nike Air VaporMax 2019 zachovává pohodlí původní boty VaporMax Air, ale přináší i vylepšení. Užitý materiál Nexkin poskytuje větší výdrž než Flyknit, a tak je VaporMax 2019 nejpružnější a nejlehčí Air Max botou, která je dokonale připravena na jakékoliv počasí.

Nike ISPA Air Max 270 (2019)

Všichni se průběžně proměňujeme a musíme být připravení na všechny změny probíhající kolem nás. ISPA je filozofie, sada principů designu, které se nebojí experimentů. Bota Air Max 270 ISPA inspirovaná energickými plastovými ploty má odolnou podrážku, která v našem stále se měnícím světě staví hlavně na funkčnosti.

Nike Air Max 720 (2019)

Je zatím nejvýše mířící série Air v historii. Jedná se také o nejnovější úspěch Nike Air Manufacturing Innovation týmu. Výsledná podoba boty svědčí o tom, jak tato skupina spolupracuje s jinými aspekty designu. Od barev po materiály, je to přehlídka krásy a synergie. „Například barevností musíme najít rovnováhu mezi zdůrazněním technologie a konkrétním charakterem boty a její identitou," říká Courtney Dailey, víceprezidentka Nike Color Design.

Design svršku je inspirován čirým pohybem energie, což je i hlavní směr designu Modern Air Max. Každý Air model s tímto tématem pracuje jinými způsoby, 720 se myšlenkově odráží od různých divů přírody. Každá barevná kombinace je inspirována jiným přírodním úkazem – sopky, polární záře, mléčná dráha, západ slunce, východ slunce atd.

Nike Air Max 720 "Northern Lights" budou k dispozici od 1. února v limitované edici na vybraných prodejnách Nike, v aplikacích SNKRS a SNEAKRS a na vybraných prodejnách.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist