Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Ručně vyráběné postele Le Chomat – luxus, který budete milovat

Luxusní postele na míru asi nejsou tím, do čeho je ochoten investovat každý. Jestliže si však potrpíte na skutečnou kvalitu, výrobky s tradicí, na luxus, a jste navíc do těchto věcí ochotni investovat, přineste si je i do své ložnice v podobě neopakovatelných postelí Le Chomat.

Le Chomat je skutečný luxus na míru

Naprosto každá z postelí Le Chomat je vyrobena na míru konkrétnímu zákazníkovi a respektuje jeho individuální požadavky. Luxusní postele na míru se vyrábí ručně a pod rukama zručných řemeslníků tak pokaždé vzniká unikát. Skvost, který vám nabídne tu nejvyšší kvalitu, jakou lze u výroby postelí vůbec dosáhnout.

Budoucí majitel postele má možnost mluvit do každičkého detailu. Volí si rozměry postele i tuhost matrace. Rozhoduje o výběru čalounických materiálů. Le Chomat postele však nejsou pouze pro jednoho.

Partnerské postele počítají s tím, že na nich spí lidé s různými požadavky především na tuhost matrace. Jinak těžký a jinak vysoký člověk, mnohdy i člověk s dalšími specifickými požadavky, potřebuje jinou matraci. U výroby těchto luxusních postelí na míru se počítá s tím, že i když bude každá matrace jiná, budou vždy designově i výškově identické.

Ručně vyráběné postele Le Chomat jsou výsledkem spolupráce týmu designérů, stolařů i čalouníků. Od návrhu až po dokončení postele a její finální test kvality se do procesu zapojí mnohdy více než 20 zkušených řemeslníků. U výroby se používají tradiční a léty prověřené postupy, díky kterým je provedení naprosto precizní v každém detailu. Postele jsou pevné, odolné, pohodlné, prospěšné zdraví a neuvěřitelně krásné. Tuto poctivou kvalitu zákazníci získávají s doživotní zárukou na všechny postelové rámy.

Dokonalý design a nekompromisní kvalita pro milovníky luxusu. Zdroj: Lechomat.com 


Postele z přírody

Různé moderní materiály, za které se často schovávají ty méně kvalitní a syntetické, na postelích Le Chomat rozhodně nehledejte. Tyto luxusní postele jsou vyrobeny v synergií s přírodou, která vás dokáže uspat tím nejhlubším a nejsladším spánkem.

Pro postele Le Chomat jsou vybírány nejkvalitnější materiály z celého světa. Používají se ty z obnovitelných zdrojů, vždy s ohledem na životní prostředí. Veškeré materiály jsou zdravotně nezávadné a certifikované i pro děti hned od narození. Ušlechtilá bavlna, len, kašmír, alpaka, kokosové vlákno, hypoalergenní koňské žíně a vysokohorské smrkové dřevo, které své skvělé vlastnosti získalo růstem v drsnějších klimatických podmínkách – to jsou suroviny, které se podílí na neopakovatelných vlastnostech každé postele z produkce Le Chomat.

Kontinentální postele přináší do našich ložnic to největší pohodlí

Chcete spát v největším luxusu a v naprostém pohodlí? Jedinou správnou volbou je kontinentální postel. Le Chomat nabízí boxspringové postele s dokonalým polstrováním. Ano, kontinentální postele se nazývají i boxspringové a jsou to postele s integrovanou pružinovou spodní matrací, která se vždy prodává jako součást postele.

Tato matrace se nazývá boxspring, nahrazuje i rošt a ideálně rozkládá váhu těla na lůžko. Současně se tělu přizpůsobuje každá pružinka matrace. Kontinentální postele vynikají svojí výškou. Ta bývá od 55 až do 70 cm. Díky ní se z postele jednoduše vstává, i se do ní uléhá. Na klasické matraci se nachází ještě topper, což je lehká vrchní vrstva matrace, ještě zvyšující pohodlí.

Kontinentální postel je skutečným klenotem každé ložnice. Nechte jí prostor, aby vynikla. Celá ve svém nádherném designu a přírodní kráse. Ve své luxusní velikosti i s noblesním čalouněným čelem, které je součástí kontinentálních postelí Le Chomat.

Spánek v objetí luxusu. Zdroj: Lechomat.com  


Postele Le Chomat do soukromých interiérů i hotelů

Kolekce kontinentálních postelí Le Chomat zahrnuje kolekci Classic s modely Création, Miracle, Signature, Arche, L`Homme, La Femme, Innocence a Noir Elegance. Postele využívají i luxusní světové hotely. Pro variabilní využití v hotelovém prostředí se hodí postele Hotel Création z kolekce Hotel. Pro moderní interiéry je ideální kolekce Modern s úchvatnými modely Bohéme, Double, Triple, Metropolitan, Privilege, Mirage, Panel a Eternity.

U kolekce Modern se snoubí luxus s minimalismem a je důkazem toho, že se tyto dva směry umí propojit v jeden dokonalý celek. Možnost vybrat si až z 500 vzorků přírodní bavlny a lnu pro čalounění těchto postelí z vás dělá designéra vlastní postele.

Postele s tradicí

Le Chomat jsou postele s tradicí propojenou s historií rodiny Chomat, která sahá až do 18. století. Předkové původně pocházeli z oblasti Saint-Étienne ve francouzském středohoří. Rodina se od počátku 19. století začala orientovat na zakázkovou výrobu čalouněného nábytku, mezi který patřily rovněž postele.

Zajímavá je chvíle, kdy se francouzská tradice přesunula do Čech. Jeden ze synů čalounické rodiny Francoise Chomata, Théophile Chomat, odešel před první světovou válkou s úmyslem pokračovat v rodinné tradici do Čech. Druhá světová válka i pozdější nemožnost na našem území standardně podnikat však jeho plány zhatily.

K rodinné tradici se však na našem území vrátil v 90. letech minulého století vnuk Théophila Chomata, Roman Chomát, který s láskou vzpomíná na dědečka opravujícího v dílně každý kousek nábytku i vdechujícího život svým vlastním výrobkům.

Dnes Roman Chomát stojí za značkou Le Chomat. O luxusní postele v hodnotě 200 000 až 700 000 Kč je obrovských zájem po celém světě. Kupují si je soukromé osoby i hotely. Přestože každá, i ta vaše postel může vypadat úplně jinak než ukázkové modely, přijďte se na luxus a komfort unikátních postelí Le Chomat podívat do showroomu. Najdete jej na Fügnerově náměstí 6, Praha 1, ale též na Slovensku v Bratislavě, na Rožňavské 4.


Zdroj foto: Lechomat.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist