Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Pozvěte si domů svého kadeřníka. Už navždy!

Značka Rowenta se zaměřila na vývoj jednoduše ovladatelného přístroje na vysoušení a dokonalou úpravu účesu, se kterým dosáhnete profesionálního výsledku ve všech ohledech.

Jako od kadeřníka. Ostatně řada Ultimate Experience je skutečně inspirována zkušenostmi profesionálních kadeřníků ze špičkových francouzských salónů. Ve spolupráci s nimi se zrodil exkluzivní rotační horkovzdušný kartáč Rowenta Ultimate Experience (CF9620). Profesionál pro domácí použití, s nímž dokážete vlasy doma upravit stejně, jako profesionální kadeřník.

Nový rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience (CF9620) je luxusním řešením 2v1 pro vytvoření jedinečného vlasového stylingu v pohodlí domova. Navíc naprosto jednoduše! Rychle vysušených a dokonale upravených vlasů dosáhnete díky důmyslné patentované technologii spojené s elegantním designem. Oproti běžným rotačním kartáčům je Rowenta Ultimate Experience menší a lehčí, a co je důležité – jeho hmotnost je navíc vyváženě rozložená. Součástí balení jsou 3 kartáče pro různý typ vlasů: jeden jednoduše zkrotí nepoddajné a husté vlasy, druhý dodá jemným a plihnoucím vlasům parádní objem a třetí se postará o podtočení ofiny či jiné detaily. Technologickou třešničkou na dortu je ovládání Style Assistse třemi stylingovými programy, které automaticky upravují teplotu a rychlost otáčení, podle požadovaného výsledku. Rovnoměrný proud vzduchu, účinný generátor iontů a *PRO keratinové štětiny se bezpečně postarají o zářivý a hedvábně hladký vzhled vlasů.


Doporučená cena je 3 699 Kč / 139 euro.

Více o produktu na www.rowenta.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist