Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Polštář pro spaní na boku vás konečně zbaví ranní ztuhlosti za krkem

Dobře se vyspat je důležité pro každého člověka. S věkem se mění potřebná délka spánku, mění se též preference, co se týče třeba matrací. Co však zůstává, je naše potřeba kvalitního polštáře. V jakémkoliv věku je to právě polštář, který nám může způsobovat největší potíže a dělat náš spánek nekvalitním.

Průměrná potřeba spánku je mezi 7 až 8 hodinami. Nejvíce spánku potřebují děti a senioři. V produktivním věku si vystačíme se spánkem kratším. Odborníci však nedoporučují spánek kratší než sedm hodin. Často se však v noci dobře nevyspíme. Nemusí nás trápit ani světelný smog z ulice, ani nutnost časté návštěvy toalety. Postačí, že zanedbáme výběr polštáře. Kvůli nevhodnému polštáři můžeme mít problém usnout, v noci se budíme kvůli nepohodlí, ráno se zas předčasně probouzíme kvůli bolestivé ztuhlosti krku. Bolesti krku, zad a ramen z důvodu nevhodného polštáře nás obvykle provází celý den. Někdy mohou přerůst v bolesti hlavy, a dokonce v migrénu. Co s tím? Rozhodně potřebujete kvalitnější polštář.

Polštář pro spaní na boku vás konečně zbaví ranní ztuhlosti za krkem

Výběr polštáře není radno podcenit

Mnoho lidí si dlouho neuvědomuje, z čeho vlastně vznikly jejich zdravotní problémy. Bolesti hlavy a zad si mnohdy s polštářem dohromady ani nedáváme. Je přitom logické, že pokud třetinu dne prospíme a nesedne nám polštář, bude to mít následky – nejdříve na našem těle a později i na psychice.

Polštář pro spaní na boku vás konečně zbaví ranní ztuhlosti za krkem

Pořiďte si polštář pro spaní na boku

Většina lidí spí na boku, někdy tuto polohu střídáme se spánkem na zádech a opět na boku. Vhodné je si proto pořídit anatomický polštář pro spaní na boku. Jde o tvrdší polštář vhodný pro obě tyto spánkové pozice. Tvarově je přizpůsoben přechodu hlavy a krku, a proto poskytuje maximum pohodlí při spánku. Páteř má perfektní oporu a díky paměťové pěně se tento polštář od firmy Dormeo umí přizpůsobit skutečně každému, jako by byl na míru.

Polštář lépe cirkuluje vzduch než jiné produkty. Nehrozí tedy, že se vzbudíte na mokrém a propoceném polštáři. Výplň z mikrovlákna Wellsleep dodává polštářům objem, ale současně jde o materiál vhodný i pro alergiky. Do polštáře byl přidán i extrakt z jedné z nejznámějších léčivek světa – z Aloe Vera. Ochranný povlak na polštář je hebký na dotek a pratelný v pračce. Nehledejte nízké polštáře. Pořiďte si ty anatomické. Zajistí vám zdravý spánek bez bolesti.

Polštář pro spaní na boku vás konečně zbaví ranní ztuhlosti za krkem

Nevyhovují vám tvrdší polštáře?

Pořiďte si polštář s paměťovou pěnou. Ty od Dormeo jsou vyrobeny tak, aby se doslova vytvarovaly kolem vaší hlavy a poskytly maximální pohodu při spánku bez bolestivé ztuhlosti, či jakéhokoliv jiného diskomfortu. Sehnat kvalitní polštáře v Praze bývá občas oříšek, vsadit můžete na Dormeo. Prodává několik typů revolučních polštářů z paměťové pěny. Prodyšné, se speciální oporou páteře, z dvouvrstvé výplně nabízející jak podporu krční páteře, tak pomáhající odstranit toxické odpadní látky z mozku. Žádané jsou též ochlazující polštáře.

Polštář pro spaní na boku vás konečně zbaví ranní ztuhlosti za krkem

Zdroj foto: Dormeo.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist