Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_6311

Nový způsob, jak se starat o sebe a svůj domov

Pro dnešní uspěchanou dobu je příznačná nadměrná zátěž pracovních, společenských, ale i běžných domácích povinností. Důležité proto je, abychom měli v profesním i soukromém životě pořádek. Při řešení všech problémů tedy upřednostňujeme jednoduchost, rychlost, kvalitu a snažíme se dosáhnout perfektních výsledků bez kompromisů. Nabízíme revoluční způsob, jak snadno zvládat péči o oděv. Novinka Tefal IXEO (QT1020E0)je mimořádné řešení s kombinací funkcí žehličky a napařovače oděvů, které ocení nejen ti, co žehlí zásadně těsně před odchodem.

Tefal IXEO přináší nové, a hlavně jednoduché řešení pro žehlení a napařování prádla. Zcela tak přehodnocuje způsob, jakým se staráme o náš každodenní vzhled. Všestranný pomocník je složen z žehličky, napařovače a žehlicího prkna s názvem Smart Board, které umožňuje 3 pozice pro dokonalé výsledky podle vaší potřeby: horizontální pro efektivní žehlení, vertikální pro napařování a 30° pro odstranění drobných záhybů. S touto novinkou přicházejí zcela nové zážitky ze žehlení – Tefal IXEO je připraven k použití za pouhých 45 sekund, disponuje zásobníkem o objemu 1L a žehličkou, která je dvakrát lehčí oproti klasickému modelu a zaručuje žehlení bez námahy. Díky technologii Smart Protect může být jakákoli látka žehlena s důvěrou. Dokonce i ty nejjemnější tkaniny! Sofistikovaná špička pustí žehličku navíc do každého zákoutí a poradí si se všemi záhyby. Intenzivní výkon napařovače a žehličky eliminuje až 99,9 % bakterií, osvěží a odstraní zápach, vaše prádlo je hygienicky čisté.

Tefal IXEO vyniká stylovým designem, který ho hned na první pohled odlišuje od klasických žehlicích prken. Úhledný povrch v kombinaci černé a měděné barvy posiluje jeho obraz výjimečnosti a kvality. Úspora místa, vysoká flexibilita a pohodlí (díky přesné a lehké základně můžete ošetřit své oblečení kdykoli a kdekoli), to jsou další benefity elegána pro žehlení.

Doporučená cena je 7 299 korun.

www.tefal.cz 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

Partneři portálu:

                         

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist