Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Kvalitní a cenově dostupná okna? Vsaďte na plastová!

Trh s plastovými okny za několik posledních let zaznamenal velké změny. Plastová okna v první řadě zkvalitněla. Zdaleka už nejsou levným řešením na úkor kvality. Naopak. Plastová okna renomovaných firem si svou kvalitou a odolností nezadají s eurookny a mnohdy i okny hliníkovými.

Výrobou špičkových oken a dveří z odolného plastu se zabývá například renomovaná plzeňská firma PGOkno. Ta tedy není pouhým dodavatelem, nýbrž i výrobcem, a jako taková ručí i za jejich kvalitu. Ta však je díky německým profilům Kömmerling, které při výrobě používá, zaručena. Právě profily jsou u oken (nejenom plastových) nejdůležitější. Následované kováním a typem zasklení.

Vsaďte na německou kvalitu

Za okenními profily Kömmerling stojí pověstná německá kvalita. S ní se vám dostane oken funkčních, s moderním designem a vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Oken, jež se stanou ozdobou vaší nemovitosti. Plastových oken, která na pohled nerozeznáte od oken dřevěných či hliníkových. Plastová okna už totiž dávno nejsou jen bílá. V barevném vzorníku jsme napočítali 17 různých barev a 17 různých struktur!

Zaměřeno na skla a kování

U oken však zdaleka nejde jen o barvu. Nezbytné je spolu se zmíněnými okenními profily i kvalitní sklo a kování. To se podílí na tepelně izolačních, protihlukových a bezpečnostních vlastnostech oken. Možná však je i dodatečná speciální úprava proti vloupání.

Okna pro každý rozpočet

Společnost PGOkno se snaží vyhovět každému rozpočtu. V nabídce proto najdete tři systémy. Standard s 76 AD s dorazovým systémem a dvojskly, Nejlepší poměr cena/výkon se 76 MD středovým systémem a trojsklem a Top řešení se 88 MD středovým systémem a trojsklem. Ceny se ve všech případech stanovují individuálně, a to po vyplnění kontaktního formuláře, k němuž se dostanete na jejich internetových stránkách. Kde najdete i plastová okna plzeň ceník.

Dvojité či trojité zasklení

Při odpovědi na otázku, jaký systém zvolit, vycházejte jednak ze svého rozpočtu, ale i typu nemovitosti, pro niž okna pořizujete. Zatímco rekonstrukce si často vyžadují okna maximálně s dvojitým zasklením, u novostaveb je možné už zasklení trojité splňující vysoké požadavky pasivních domů. Tedy domů se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi, které sníží vaše účty za teplo na minimum. Samotnou montáž plastových oken samozřejmě přenechejte specialistům.

Více informací hledejte přímo na stránkách společnosti www.pgokno.cz, popřípadě si do vyhledávače zadejte pojem výroba plastových oken Plzeň.

Zdroj foto: Facebook pgokno.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist