Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Kde koupit trička na míru

Trička s potiskem jsou nenahraditelným prvkem vaší image. Správně vybrané a navržené tričko s potiskem okamžitě zaujme.

Stylová trička s potiskem

Trička s potiskem mají mnoho různých variant. Liší se nejen látkou a střihem, ale také barvou a způsobem nanášení tisků. Pokud si objednáte tisk reklamních triček, můžete si přizpůsobit nejen obrázek, ale i střih, velikost, ale i např. To, zda chcete dámské nebo pánské. To však není všechno, reklamní trička mají také různé účely. Vyberete si například na trickovy.cz. Zde si vyberete také trička s potiskem na míru.

Klasická trička s potiskem

Klasická trička s potiskem jsou nejoblíbenějším typem trička s potiskem. Vyznačují se velmi atraktivní cenou za kus a velkým reklamním prostorem pro tisk. Váš potisk může pokrýt téměř celou přední i zadní část a rukávy. Klasická tištěná trička si můžete objednat jak pro sebe či váš sportovní tým, tak třeba pro zaměstnance. Správně zvolené modely skvěle vypadají, jsou odolné a vhodný potisk je prakticky nezničitelný. Podívejte se na to, co je třeba zvážit při výběru nejlepšího dodavatele triček s potiskem.

Polotrika s potiskem

Polotrika s potiskem jsou elegantním kusem oblečení, které bude fungovat jak pro zaměstnance tak jako příležitostné oblečení. Je to kombinace sportovního a neformálního stylu. Volný střih a elegantní límec odpovídají mnoha příležitostem a poskytují příležitostné, přesto elegantní oblečení pro práci, na večírky nebo sportovní akce.

Sportovní trika s potiskem

Jedná se o trička s tkaninou přizpůsobenou potřebám sportovců - jsou prodyšné, termoaktivní a - rychle schnoucí. Sportovní trika s potiskem jsou nenahraditelné během sportovních a rekreačních akcí, běhů a jiných akcí, které vyžadují fyzickou aktivitu. Mohou být potištěny názvem sportovní události, logem sponzora, startovním číslem nebo např. Motivačním citátem. Můžete také přidat barevnou grafiku, fotografii nebo cokoli, co upoutá pozornost.

Termo tkanina je velmi praktická a sportovci oblíbená, takže se triko může stát oblíbeným sportovním oblečením. Stačí jej opatřit zajímavým, kreativním vzorem, který si sami vyberete na míru svým potřebám.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist