Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Jak vybrat kabelku? Volte dle příležitosti i vaší postavy

Kvalitní kabelka bývá investicí. Nestojí pár korun a mnoho mužů si možná rve vlasy při představě, že jsou ženy ochotny utratit tolik peněz za obyčejnou kabelku. Pokud však vyberete správně, stane se právě kabelka vaším neocenitelným pomocníkem, se kterým budete vyrážet do práce, na nákupy i za zábavou. Na co při výběru nezapomenout?

Podle příležitosti

Je jasné, že bude velký rozdíl v tom, jakou kabelku potřebujeme do práce a jakou do divadla. Platí, že na běžné denní nošení jsou nejlepší volbou takzvané business kabelky. Bývají větší, mají často dost prostoru na nějaké papíry, složky a další nezbytnosti, které můžete během celého dne potřebovat. Vyplatí se vsadit na kožené kabelky, protože ty vydrží několik let a budou pořád vypadat jako nové. Soustřeďte se také na to, aby se vám kabelka dobře a pohodlně nosila, lepší budou tlustší popruhy, které se nikde nezařezávají.

Do společnosti

Tam je volba jasná – společenské kabelky by měly být malé, kompaktní a elegantní. A přesně tomu odpovídá kabelka typu psaníčko. Můžete si vybrat jednodušší provedení, která se snadno kombinují s různými outfity, ale také taková, která sama o sobě působí jako šperk.

Mějte volné ruce

Velkou výhodou je, pokud můžete kabelku nosit tak, abyste měly volné obě ruce. Z tohoto pohledu jsou nejpraktičtější určitě crossbody kabelky, které si jednoduše pověsíte přes rameno a nemusíte už nic dalšího řešit. Takové univerzální kousky lze využít například na výlet, na kávu s kamarádkou nebo na nákupy.

Podle postavy

Je dobré zamyslet se i nad tím, zda kabelka sedí k vašemu typu postavy. Říká se, že ženám menším nebo hubenějším budou více slušet menší rozměry kabelek a naopak. Neplatí to stoprocentně, ale tímhle vodítkem se vyplatí trochu řídit. Určitě by vám neměla chybět jedna klasická černá kabelka, na léto zase mějte béžovou či bílou. K tomu si pořiďte jednu výraznější, kterou unosíte třeba k jednobarevným outfitům, které příjemně ozvláštní.

 

 

Zdroj obrázku: hedgehog94 / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist