Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Form Factory: Listopadový Health Factory v duchu prevence stresu

Třetí měsíc projektu #HealthFactory je zaměřen na obranu před stresem. Psychický stres je jednou z častých příčin řady civilizačních onemocnění a rakoviny. Form Factory nabízí odborné on-line workshopy a streaming speciálních cvičících programů. 

Letošní listopad se v rámci projektu Health Factory ponese v duchu obrany před stresem. Psychický stres je jedním z důležitých faktorů, který se dnes významně podílí na vzniku řady civilizačních chorob a často je nepřímo spojován i s problematikou rakoviny, obezity, kardiovaskulárních onemocnění a cukrovky. Společnost Form Factory v rámci svého projektu #HealthFactory představí svůj přístup k řešení stresové zátěže formou aktivního pohybu a speciálních online workshopů. nového projektu Health Factory. Zároveň s tím se společnost aktivně zapojí do již tradiční kampaně Movember, která je zaměřená na prevenci rakoviny prostaty u mužů. Podle aktuálních studií se pasivní způsob života a omezený pohyb podílí na vzniku rakoviny až z 5%.

Stres dnes působí prakticky na celou populaci a především v dnešní komplikované době a izolaci může vyvolat řadu změn v psychice a v důsledku i v organismu jako takovém. Nový přístup ke zdraví a fitness, který společnost Form Factory prosazuje jako ucelený koncept je určen pro všechny věkové skupiny. Díky komplexnímu přístupu ke cvičení, stravě a zdravému životnímu stylu představuje budoucnost fitness jako vhodného nástroje pro prevenci řady civilizačních chorob. 

V rámci předcházení a řešení stresu zařazuje Form Factory do svého programu online skupinových lekcí řadu cvičení, která pomáhají stresu předcházet nebo ho eliminovat. V listopadu se tak návštěvníci digitálního portálu fitness.formfactory.cz budou moci aktivně zapojit každý den a cvičit profesionální programy zaměřené na relaxaci a kardio cvičení. Ochuzeni nebudou ani o tipy a rady v oblasti zdravé výživy.

 

Více informací na www.formfactory.cz


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist