Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Facelift vám pomůže zpomalit známky stárnutí

Máte dojem, že vám nějak přibyly vrásky a na vašem obličeji se projevuje stárnutí daleko víc než na vaší duši? Stárnutí je sice přirozené, ale také velmi individuální a u každého člověka se projevuje jinou rychlostí. Obzvlášť teď na jaře si těchto věcí více všímáme, proto není od věci se podívat, jak nám může pomoci třeba facelift. 

Facelift vám pomůže zpomalit známky stárnutí

K čemu je vlastně facelift? 

Facelift je plastická operace, která nám pomůže k pevnější a hladší pleti bez vrásek. Odstraněním povolené kůže, která tak trochu přebývá, a také podkožního tuku se vypne kůže na obličeji a krku. Zároveň se také zpevní vazivo v podkoží, aby omlazení opravdu bylo viditelné a navíc dlouhodobé. Facelift je vhodný pro muže a ženy v jakémkoliv věku. Tento zákrok spadá do kategorie plastická chirurgie a hledat jej můžete na klinikách estetické chirurgie.   

Facelift vám pomůže zpomalit známky stárnutí

Jak to bude probíhat? 

Ačkoli je facelift plastická operace, čím dál více se lékaři snaží je provádět tak, aby byly co nejméně invazivní. Lze ho provádět i ambulantně, někdy i jen s lokální anestezií, občas je ale potřeba celková. Celý zákrok trvá zhruba 2 hodiny, ale záleží na typu faceliftu, který si vyberete. Facelift se dá bez problémů kombinovat i s dalšími plastickými operacemi jako je liposukce podbradku nebo operace očních víček. Někdy není nutné dělat lifting celého obličeje, ale jen jeho části. Proto se můžete také setkat i s jinými pojmy: 

  • Minilift – je takový zmenšený facelift, který se nejčastěji dělá ve spodní části obličeje okolo úst a dolní čelisti. Zvýrazní kontury obličeje. Pro střední část se používá název midlift, pro spánkovou část temporální facelift, obočí vyhladíte pomocí brow liftu a čelo díky forehead liftu. 
  • Vertikální facelift – funguje jinak než klasický facelift. Obličej se vytahuje nahoru a ne šikmo dozadu. Výsledek je pak daleko přirozenější a samotný zákrok je šetrnější. 
  • SMAS facelift – je jednoduchý lifting, který má okamžitý efekt. Pohyblivé části obličeje se připevní k těm nepohyblivým a obličej se tak vypne. Výhodou je velmi zkrácená rekonvalescence, máte jen několik vpichů, které jsou ale ve vlasové části nebo za uchem. 

Facelift vám pomůže zpomalit známky stárnutí

Po plastické operaci 

Plastické operace jsou vždy určitým zásahem do organismu. Je třeba nejen zvážit, zda ji opravdu chcete, ale také poslouchat doporučení lékaře. Po faceliftu budete mít 2 dny obvaz a poté ještě kompresní ohlávku na dalších 10 dní. Stehy jsou vstřebatelné, žádné vytahování tedy není potřeba. Jizvy jsou minimální a téměř neviditelné, přesto je potřeba je dezinfikovat a promašťovat. Pomohou také tlakové masáže. Otoky, které se objeví, zmizí do dvou týdnů, na případné bolesti postačí klasická analgetika. Je také potřeba dodržovat klidový režim. Všechny tyto potřebné informace vám dá váš lékař, který také zohlední váš aktuální stav. Jedním z předním českých plastických chirurgů je MUDr. Tomáš Ventruba. 

MUDr. Tomáš Ventruba 

Lékař, který se v roce 2010 stal plně atestovaným plastickým chirurgem a od roku 2011 se jí také plně věnuje. Je specialistou na operace prsou a obličeje. Vzhledem k tomu, jak se mu plastika zalíbila, rozhodl se založit V-CLINIC, rodinnou kliniku, kde pracuje nejen jeho otec, ale i další členové rodiny. Čeká vás zde tedy milé a přívětivé prostředí, které vám pomůže zahnat případné obavy. Sám Tomáš Ventruba je oblíbeným doktorem, který vám zajistí řádnou a kvalitní péči se skvělým výsledkem. 

Facelift vám pomůže zpomalit známky stárnutí

Zdroj foto: V-clinic.cz, Pixabay.com, Pexels.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist