Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Bydlení v centru Prahy? Z katalogu bytů Vilapark Klamovka si vybere každý!

Žít velkoměstem a využívat všech výhod, které metropole nabízí? Právě pro všechny, jejž nedají na Prahu dopustit, se otevírá možnost koupit si byt v rámci developerského projektu Vilapark Klamovka, který naplňuje tužby o vlastním bydlení přímo v centru města, ale současně je v okolí příjemná zeleň, která vybízí k procházkám nebo k aktivnímu trávení volného času. Ve dvou celcích jde celkem o 117 bytových jednotek s různými dispozicemi, které budou vyhovovat jednotlivcům, párům i rodinám s dětmi.

S pohledem na město nebo na zeleň

Developerský projekt Vilapark Klamovka patří mezi nejnovější výstavbu společnosti Metrostav Development, přičemž je rozdělený na dva celky, které od sebe odděluje pěší stezka vedoucí do veřejné části parku. Vyšší domy umožňují ojedinělý výhled na město, nízké viladomy zase přinášejí zeleň, protože jsou usazeny do zahrady, což ocení ti, co chtějí mít po práci klid a soukromí. V obou částech se nabízejí k prodeji byty od 1+kk po 4+kk. Právě u těchto rodinných bytů lze zvolit i mezonetovou variantu s možností oddělení pracovny nebo ložnice.

Bydlení v centru Prahy? Z katalogu bytů Vilapark Klamovka si vybere každý!

V centru dění a příležitostí

Bydlet za městem a každodenně trávit hodiny v dopravní zácpě? Vilapark Klamovka je možností, jak zůstat přímo v centru všeho dění a být nablízku všech příležitostí, které se v současné době nabízí. Byty na Smíchově umožňují dokoupit garážové stání v podzemí, ale jsou výtečně dostupné městskou veřejnou dopravou. Pátá městská část nadto nabízí veškerou sociální a občanskou vybavenost, nechybí školky, školy, zdravotnická zařízení nebo obchodní příležitosti, centrum Nový Smíchov je jen několik stanic tramvají. Pro sportovní vyžití je vhodný přímo park Klamovka, kde se nachází tělocvična a gymnastická hala.

Bydlení v centru Prahy? Z katalogu bytů Vilapark Klamovka si vybere každý!

Vyšší standardy pro komfortní bydlení

Čím ještě projekt Vilapark Klamovka vyniká? Bezpochyby moderním architektonickým pojetím a možností vybrat z volných bytů takový, který přesně odpovídá požadavkům. Navíc jednotky doplňují vyšší standardy vybavení a jistě potěší i náročné klienty. V obytných místnostech si lze vybrat ze dvou dekorů dřevěných plovoucích podlah, v koupelně zase ze čtyř odstínů velkoformátových obkladů a dlažby. Nadčasový design a kvalitu pak zaručuje koupelnová keramika značky Villeroy & Boch a baterie HANSGROHE. Všechny dveře, vstupní a interiérové, jsou od značky VETOS.

Bydlení v centru Prahy? Z katalogu bytů Vilapark Klamovka si vybere každý!
 
Zdroj foto: Vilaparkklamovka.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist