Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_14412

Barevné inspirace na léto aneb rozzařte svůj vzhled

Léto doslova láká k experimentování s barvami. „Odvázat“ se s nimi můžete nejen v oblékání, ale i v kosmetice. Jaké barvy jsou letos tzv. v kurzu a jak jimi můžete rozzářit svůj vzhled?

Lakování

Upravené nehty jsou naší vizitkou, proto bychom jejich péči rozhodně neměli zanedbávat. Než je zahalíte do barev, dopřejte jim regeneraci za pomoci krémů, olejíčků a zpevňujících laků, při lakování pak nezapomínejte na podkladovou bázi. A teď už k aktuálním trendům. Letošnímu létu jasně dominuje oranžová, třešňově červená, odstíny růžové, neokoukané grafické vzory v podobě puntíků, trojúhelníků nebo vlnek. Velkým hitem se staly duhové nehty, které si oblíbily především všechny nerozhodné ženy, už si to totiž nemusí vybírat jen jednu nebo dvě barvy laku, ale využijí všechny najednou. Nesmrtelná je francouzská manikúra, letos je však i ona oděná do barevného kabátu. Klasické bílé špičky nahradily populární pastelové a neonové tóny.

Stínování

Barvy mají své místo také v letním líčení. Jaká dekorativní kosmetika by tedy ve vaší prázdninové výbavě neměla chybět? Rozhodně si udělejte zásobu očních stínů, bát se nemusíte pestrých barev, jako je zelená nebo oranžová – spolu s nimi si nezapomeňte pořídit také kvalitní odličovač očí. Zvolíte-li nepřehlédnutelné syté tóny, potom uberte na ostatním make-upu, především na rtech, které ponechte přirozené. Rtěnky v tzv. nude odstínu jdou sotva postřehnout, ale přitom zajistí, že vaše rty vypadají krásnější a plnější. Dobrou službu vám prokáže i „obyčejný“ lesk na rty nebo balzám s leskem.

Linkování

V módě je také „linkování“ – tenké, tlusté, pastelové nebo různě tvarované. Oční tužka se zkrátka toto léto stane vaším neocenitelným a nepostradatelným parťákem. Pokud si na příliš výrazné třpytivé či neonové linky netroufáte, ale přesto chcete, aby vaše oči upoutaly pozornost, sáhněte po bílé tužce. Není tolik vyzývavá, ale přitom dostatečně zvýrazní a rozzáří váš pohled. Trendem letošního léta se staly také tzv. fox eyes neboli liščí oči, které vám vykouzlí svůdný a trochu drzý pohled. Stačí jen linku trochu protáhnout směrem k vnějšímu koutku oka, do záhybu horního víčka směrem k vnějšímu okraji aplikovat tmavší stín a nanést řasenku. Chce to sice trochu cviku a trpělivosti, ale výsledek hodný looku hollywoodské hvězdy za to rozhodně stojí!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

KNIHY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist