Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_16977

Amazfit GTS 2 mini: Elegantní společník pro každý den

Se sportovními hodinkami je v poslední době roztrhl pytel. Na trhu je možné sehnat velké množství modelů, které se od sebe liší kvalitou, funkcemi i cenou. Pokud hledáte hodinky, které dokážou být skvělým společníkem na každodenní aktivity, vydrží několik dní na jedno nabití a můžete si je vzít do práce i na víkendový výlet, pak pro vás máme skvělý tip. Jedná se o hodinky Amazfit GTS 2 mini, které splní vše, co od takového pomocníka očekáváte.

Elegance na zápěstí

Jsou super lehké, drobné a mají sportovní vzhled. Zároveň však disponují elegantními prvky, díky nimž s nimi neuděláte ostudu ani na schůzce a v kanceláři. Můžete si na nich personalizovat ciferníky, a tedy si vybrat, jaký vzhled budou v danou chvíli vaše hodinky mít. Jejich vzhled je tedy velmi moderní, a to i díky zakřivenému 2,5D sklu a bezrámečkovému designu.

Skvělý monitor zdravotního stavu

Kromě stylového vzhledu jsou to i hodinky, které jsou nabité funkcemi. Dokáží monitorovat srdeční tep, měřit saturaci kyslíku v krvi, sledují ženský cyklus, spánek a mají zabudovaný systém hodnocení zdravotní stavu, takzvané číslo PAI™, což je jednočíselné skóre vytvořené zpracováním dat o srdeční frekvenci a dalších komplexních zdravotních informací za pomoci algoritmu. Jedná se o osobní zhodnocení zdravotního stavu a je prokázané, že pokud se jeho hodnota drží nad číslem 100, je jedinec chráněn před srdečními chorobami.

Opora při sportu

Kromě analýzy zdravotního stavu vám hodinky poskytnou skvělou oporu při sportu. Mají totiž zabudovaných více než 70 sportovních režimů, a tedy pomůžou s měřením široké škály sportovních a fitness aktivit, které si můžete v reálném čase zaznamenat a následně analyzovat. Samozřejmostí je i možnost ovládání hudby v telefonu skrze hodinky.

Kromě všeho výše uvedeného je i další předností těchto hodinek jejich cena. V současné chvíli jsou na trhu k sehnání za 1 890 Kč, což je skvělá cena za všechny funkce, kterými tento chytrý přístroj disponuje.


Zdroj foto: Amazfit.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

KNIHY

Generální partneři portálu:

 

 

 

 

 

Partneři portálu:

  

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist